Pondělní intenzivní semináře jsou tu pro všechny, kteří nemají možnost zúčastnit se JL1 workshopu, ale zároveň si nechtějí nechat ujít příležitost učit se od této charismatické lektorky a choreografky.

Semináře bude překládán do češtiny. 

Kdo je vlastně Suhaila Salimpour? Především inovátorka a vizionářka, která díky svému rozsáhlému studiu vnesla do břišního tance prvky západních tanců. Vystupovala 10 let v nejluxusnějších hotelích a klubech v zemích MENAT a pracovala po boku takových hvězd jako Ahmad Adawiyya, Sabah, nebo Amr Diab. Vytvořila nespočet jedinečných a průlomových choreografií i večerních show.

Přečtěte si více v češtině zde nebo v angličtině na stránkách školy.

VYPRÁVĚJ SVŮJ PŘÍBĚH: Objevování výrazových prvků

9:30 – 12:30

Základním kamenem Suhailiných choreografií je vyprávění příběhu pomocí tance. Nejde zdaleka jen o pantomimu či gesta, nýbrž o práci celého těla. Během tohoto workshopu budeme vyprávět Váš příběh, jen vyměníme slova za pohyby, abychom Vám poskytli pevné základy pro další taneční tvorbu.

Cena: 1.900,-

Registrace: salimpourczech@gmail.com

Místo: 

Centrum tance
Václavské náměstí 793/36
Nové Město
110 00, Praha 1

Harmonogram:

Vyprávěj svůj příběh – 9.30  – 12.30 

Oběd- 12.30 – 13:30 

Drum solo – 13:30 pm – 16:30 pm

Pro maximální radost a užitek doporučujeme vyzkoušet si zdarma 3-denní online lekce se Suhailou na https://www.salimpourschoolonline.com/subscribe/.